Czujesz się bezpiecznie?

Zamachy terrorystyczne, nieznane postaci i bezwzględni mordercy to tematy, które dostarczają naszej wyobraźni wielu tematów do przemyśleń. Korzystają z nich pisarze, tworząc niezwykle fascynujące i wciągające powieści. Jedną z nich jest Zdrada Skorpiona, której autorem jest Andrew Kaplan. Trzymająca w napięciu historia idealnie sprawdzi się na długi weekend lub leniwy wieczór.

Zatrzymaj się

Wszystkim nam wydaje się, że żyjemy w pozornie bezpiecznym świecie, w którym nie ma miejsca na nieprzewidziane wcześniej zamachy i ataki. Niestety z tej przyjemnej wizji wyrywają nas media, ogłaszające regularne napaści i krzywdy. Temat ten znajdziemy również w najnowszym thrillerze Andrewa Kaplana. Fabuła utworu dotyczy zamordowania szefa egipskich Służb Bezpieczeństwa. Problem w tym, że zamachu dopuścił się człowiek, którego twarzy ani danych nie zna nawet CIA. Z powodu własnej bezradności służby proszą o pomoc legendarnego agenta, który odszedł z pracy na własne życzenie – niejakiego Skorpiona. Mężczyzna podąża śladem tajemniczego terrorysty. Przedziera się przez Bliski Wschód, Hamburg, Utrecht i Marsylię, aż w końcu dociera do Rzymu w przeddzień ważnej konferencji na skalę światową. Jak potoczą się losy nieznanego terrorysty i tajemniczego agenta? Jaka jest przyczyna zamachu i czy nastąpią kolejne? Aby poznać odpowiedzi na te i wiele innych pytań musicie sięgnąć po Zdradę Skorpiona i przekonać się, że ta powieść zatrzyma Was przy sobie.

Książka na długi wieczór

Jeżeli lubisz thrillery i chętnie sięgasz po powieści, które dostarczają wielu bodźców i każą nieustannie analizować wszystkie szczegóły, to czym prędzej powinieneś się wybrać do księgarni. Najnowsza książka Andrewa Kaplana Zdrada Skorpiona powoduje wypieki na twarzy i spędza sen z powiek wszystkim czytelnikom. Jeśli potrafisz zrezygnować z przespania nocy na rzecz przeczytania kolejnych rozdziałów fascynującej powieści, to przygotuj się na długą lekturę. Przed Tobą bardzo fascynująca i wciągająca opowieść, która przeniesie Cię do zupełnie innego świata, w którym zbrodnia, tajemnica i zamachy odgrywają kluczową rolę. Życie skutecznych i bezwzględnych terrorystów przyprawia nas o dreszcze. Próbujemy sobie wmówić, że ich czyny są tylko wymysłem kolejnych pisarzy i reżyserów, którym zależy na zszokowaniu i przerażeniu swoich odbiorców. Niestety obecność zamachów w XXI wieku jest coraz częstszym zjawiskiem. Dlatego też czytanie Zdrady Skorpiona przyprawia o dodatkowe dreszcze i dodaje lekturze emocji. Przed Tobą gwarantowane niezapomniane wrażenia czytelnicze i długie godziny poświęcone na czytanie fascynującej opowieści.

 


Posted in Thriller and tagged , , , , by with no comments yet.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *